Technologie

Naše společnost se nezabývá pouze úklidovými službami, ale také profesionálním čištěním koberců a čalouněného nábytku. Veškeré čištění provádíme mokrou metodou, tzn. extrakčním čištěním.

Jedná se o mechanické čištění koberce, kdy je teplá voda s čistícím médiem tlakově vháněna do čištěné plochy. Poté se čistící roztok, na který je vázána nečistota z koberce odsaje zpět do sběrného zásobníku.

V naší společnosti používáme pouze vysoce kvalitní profesionální stroje značky Sabrina Maxi Nilfisk. Jde o praktické a výkonné stroje. Touto technologií čištění, tak dosahujeme účinnosti až 90%. Extrakční metoda Vám zajistí důkladné odstranění prachu, drobných mechanických nečistot, roztočů i nepříjemných pachů. Úplné vyschnutí koberce trvá 2 – 24 hodin v závislosti na hloubce čištění, kterou volíme podle míry znečištění. Vyzkoušejte tuto metodu čištění, která nejen oživí barvy Vašeho koberce či nábytku, ale také zanechá příjemnou vůni. Naše doporučení je provádět čištění koberců pravidelně (tj. alespoň jednou do roka).

Formulář pro nezávaznou objednávku

ZAVŘÍT