Čištění židlí

Jaká znečištění je vhodné čistit extrakční metodou?

Extrakční metoda čištění židlí je vhodná zejména tehdy, byly-li sedáky a potahy ušpiněny organickými materiály, tedy zpravidla potravinami nebo nápoji. Takovéto skvrny jsme extrakční metodou čištění židlí schopnoi zpravidla vyčistit zcela beze stopy. Obecně platí dvě hlavní zásady, totiž že je důležité provést strojní čištění co nejdříve po ušpinění a zároveň že je na škodu, pokoušíte-li se nejdříve skvrnu vyčistit svépomocí, bez profesionálního strojního vybavení.

Jak dlouho potah vysychá?

Podobně jako u čištění koberce je i při čištění židlí doba schnutí závislá především na větratelnosti okolní místnosti a na teplotě vzduchu. Extrakční metoda čištění židlí je charakteristická tím, že voda je po čištění z materiálu ihned silou odsávána, takže i vlhkost ihned po čištění je ve srovnání s jinými metodami poměrně nízká. Obvykle se doba dokonalého proschnutí potahu po čištění židlí pohybuje mezi dvěma a čtyřmi hodinami.

Vysoce účinná a strojně aplikovaná extrakční metoda je vhodná nejen k čištění koberců, ale také k čištění židlí a většiny potahových materiálů kromě kupř. kožených potahů. Náš pracovník, který zajišťuje čištění koberců a čištění židlínejprve vyhodnotí, nakolik je ten který potahový materiál vhodný pro čištění extrakční metodou, a až potom se pustí do práce, aby zabránil případnému poškození čištěné židle. S námi bude čištění židlí vždy úspěšné a bez chyby.

Formulář pro nezávaznou objednávku

ZAVŘÍT